צרו קשר

  ּ

  רישיון עסק

  החוק מחייב עסקים טעוני רישוי לקבל רישיון עסק לפני הפעלת העסק החדש. רישיון כזה ניתן על ידי רשות הרישוי שהעסק פועל בתחום השיפוט שלה ומטרתו לוודא בעיקר את הבטיחות של המבקרים, העובדים והלקוחות בעסק. יועצי הבטיחות של מן בטיחות ונגישות פועלים מתוך ניסיון והיכרות עם המערכת ויוכלו לסייע לכם להקל על תהליך קבלת הרישיון וחשוב מכך – להבטיח שבאי העסק שלכם ייהנו מביטחון מלא, שלבסוף יגן גם עליכם.

  מתי צריך לערב יועץ בטיחות לקבלת רישיון עסק?

  הזמן הנכון ביותר להכניס לתמונה יועץ בטיחות הוא בעת הקמת העסק או לאחר ביצוע שיפוץ שהשפיע על דרכי הגישה – ולכן גם על הוראות הבטיחות. היועץ יעמוד לרשותכם כדי לייצג אתכם מול שירותי הכבאות. הוא גם יבדוק את דרישות הכבאות ויוודא שהן תואמות את המצב הקיים.

  יועץ הבטיחות בנושא האש נותן המלצות ליישום במבנה כדי לוודא שהמבנה ערוך ומוכן להתמודד עם שריפה וכדי ללוות את בעל העסק לאורך כל הדרך אל מול שירותי הכבאות, עד לקבלת האישור מהם והעברתו לרשות המקומית לצורך הנפקת רישיון עסק או חידושו.

  בין היתר, תקבלו מיועץ הבטיחות את השירותים הבאים:

  • הכנת נספח בטיחות
  • ייצוג וליווי מול שירותי הכבאות
  • הגשת תכנית ונספח בטיחות לשירותי הכבאות וקבלת האישור
  • מתן הנחיות תכנון לאדריכל המלווה בנוגע לסידורי הבטיחות הנדרשים
  • ועוד.

  כך אתם יכולים לקבל את השקט הנפשי לעשות את מה שאתם אוהבים, שבגללו פתחתם את העסק ולוודא שהעסק שלכם רווחי ומצליח. ייעוץ בטיחות ע"י צוות מנוסה ומקצועי ימנע מכם עוגמת נפש והפסדים כספיים עתידיים שעלולים להתרחש אם תפעלו ללא רישיון – בעקבות סירוב לאישור של שירותי הכבאות.

  רישיון עסק – ללכת על בטוח

  בגלל שהתהליך מול הרשויות הוא מורכב וביורוקרטי, בגלל אלמנט הזמן, אנחנו מפעילים יועצים, שתפקידם לערוך סקרי בטיחות ובדיקות מקיפות לעסקים. כך ניתן לאתר את כל ליקויי הבטיחות הקיימים, ולתקנם כנדרש על פי החוק עוד בשלב התכנון. לכו על בטוח – קחו ייעוץ בטיחות של מן בטיחות ונגישות.

  קבלת רישיון עסק

  בקשה לרישיון עסק

  הגשת בקשה לרישיון עסק דורשת עמידה במספר תנאים מהותיים לביטחונו של העסק שלכם, זאת לרבות יצירתה של תכנית המבטיחה את בטיחות המבקרים, הלקוחות והעובדים בבית העסק ויישומה המלא בפועל. יצירתה של תכנית זו ועמידה בתנאים הנדרשים על פי חוק תתאפשר בעזרתה של חברת "מן בטיחות ונגישות". חברתנו בעלת היכרות מעמיקה עם תחום הבטיחות ותשמח לסייע בכל צורה על מנת להבטיח את בטיחות כלל הנוכחים במקום התעסוקה.

  איך נוודא את אישורה של בקשה לרישיון עסק?

  על מנת שהעסק שלכם יוכל להתחיל את פעילותו בתחומי מדינת ישראל עליו יהיה לקבל רישיון עסק. הגשת בקשה לרישיון עסק ואישורה תהיה חייבת באישורם של שירותי הכבאות וההצלה. את האישור הזה תוכלו גם אתם להשיג במידה ותיעזרו בשירותיו של יועץ בטיחות מקצועי. הוא יהיה זה אשר יסייע לכם בווידוא כי העסק שלכם עומד בצורה המדויקת והנאותה בכל נהלי והוראות הבטיחות השונות. עבודתו של יועץ הבטיחות תהיה זו שתוודא כי המבנה עצמו יהיה ערוך ומוכן להתמודדות עם שריפה ומצבי חירום נוספים. כך יוודא את קיומו של תיק שטח מעודכן, נוכחותן של מערכות גילוי וכיבוי אש, עריכת סקרי בטיחות, שמירה על נהלים שונים אשר נדרשים על פי החוק וקיום כללי המקצוע המקובלים בתחום העסק.

  רק לאחר טיפול מסודר ומקצועי בכל היבטי הבטיחות של בית העסק שלכם ניתן יהיה להגיש בקשה לרישיון עסק לידיו של משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. בקשה זו תיבחן לעומק ובמידה ואתם תעמדו בכל דרישות הבטיחות שנקבעו בחוק, הרי שתוכלו גם אתם ליהנות מרישיון עסק חדש הנדרש לשם תחילת עבודתכם.

  מקבלים אישור בטיחות לרישיון העסק

  חברת "מן בטיחות ונגישות" הוותיקה והמנוסה תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בהשלמת כל השלבים החיוניים לשם קבלת אישור בטיחות לעסק שלכם. חברתנו תסייע בהשלמת כל הפעולות הנדרשות שלם קבלת אישור זה על ידי הענקת שירותיהם של יועצי בטיחות מנוסים אשר יתייחסו לכל היבטי הבטיחות בעסק שלכם. הבטיחו את קבלתו של הרישיון לעסק וצרו קשר עם חברתנו כבר היום.

   

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ