צרו קשר

  ּ

  יועץ בטיחות

  מחפשים יועץ בטיחות לעסק? חברת מן יועצים ומתכננים, מציעים לכם שירותי ייעוץ בטיחות מקיפים.

  הקפדה על בטיחות ללא פשרות וניסיון בעבודה עם לקוחות מהמגזר הפרטי, המוסדי והעסקי – אלו הם חלק מן היתרונות בעבודה עם יועץ בטיחות מחברתנו, חברת מן יועצים ומתכננים. את הניסיון הרב שרכשנו עם השנים בייעוץ, תכנון, ליווי והובלה של פרויקטים בתחום הבטיחות, אנו מעמידים לרשותכם במטרה אחת: לוודא שאתם מקבלים מענה מקיף ואיכותי, העומד בדרישות החוק ובצרכים הייחודיים שלכם כלקוחות.

  חשיבות השירות

  פנייה ליועץ בטיחות היא חשובה מאין כמוה ומסייעת בהקטנת הסיכוי לנזקים חמורים, כגון פגיעה בחיי אדם, פציעות, סכנת דליקה ואף נזק לרכוש. איתור מוקדי סכנה, הכנת תיק נהלים והתאמת התכנית לדרישות הבטיחות המחייבות, מאפשרת התמודדות יעילה ורגועה בזמן אמת ובמצבי חירום וסכנה.

  הבטיחות שלכם במקום הראשון

  במן יועצים ומתכננים, שמים את הבטיחות שלכם במקום הראשון. לשם כך אנו מעמידים לרשותכם צוות מומחים בעלי הכשרה וניסיון רב, ומגוון רחב של שירותי בטיחות. אנו נדאג ללוות אתכם מהשלבים הראשונים ועד להשלמת המשימה, על פי היעדים שהוגדרו מראש ובהתאמה אישית לכל לקוח.

  מה אנחנו מציעים?

  מחלקת שירותי בטיחות מטפלת ב:

  • ייעוץ בטיחות לקבלת היתרי בנייה.
  • ייעוץ בטיחות לעריכת תכנית.
  • ייעוץ בטיחות לאירועים המוניים והקמת קונסטרוקציה.
  • ביצוע סקרי בטיחות.
  • פיקוח בטיחות.
  • מתן חוות דעת.

  בנוסף, ניתן לשכור גם את השירותים הבאים:

  • תכנון עפ"י חוזר משרד החינוך ודרישות התמ"ת.
  • כתיבת תכניות ונהלים.
  • שרות ממונה בטיחות.
  • הדרכות ותרגילים.

  ביצוע סקרי בטיחות

  במן יועצים ומתכננים, עורכים סקרי בטיחות כדי להעריך נכונה גורמי סיכון ולבצע ניהול סיכונים מחושב. סקר בטיחות זו למעשה בדיקה במהלכה מאתרים גורמים מסכנים וליקויי בטיחות, מבצעים הערכה של הסיכון בכלים מקצועיים, בונים תכנית הכוללת פתרון לליקויים שנמצאו והכנת תרחישי התמודדות במקרה של אירוע בטיחות. לסיום, עורכים מעקב וניטור כדי לבצע התאמות בתכנית במידת הצורך.

  שרות ממונה בטיחות

  על פי תקנות ארגון הפיקוח על העבודה, כל מקום המעסיק 50 עובדים ומעלה, חייב למנות ממונה בטיחות. ממונה בטיחות הוא איש מקצוע מומחה, הממונה על ידי המעביד כאחראי על תחום הבטיחות על כל היבטיו. במן יועצים ומתכננים מעמידים לרשותכם שירות ממונה בטיחות, שעבר קורס מקצועי והוסמך על ידי מפקח עבודה ראשי.

  הדרכות ותרגילים

  ביצוע הטמעה של נהלי בטיחות באמצעות הדרכות עובדים וניהול תרגילים להתמודדות במצבי חירום כגון שריפה. במהלך ההדרכה יוצג איש הקשר לנושאי בטיחות ותיערך בין היתר הכרות עם ארון כיבוי אש, הפעלת מטף, מרחבים מוגנים במבנה, יציאות חירום ומעקב אחר שלטי הכוונה ואזהרה.

  לקבלת ייעוץ מקצועי בתחום בטיחות, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולתאם פגישה ראשונית עם מומחה בטיחות מורשה.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ