צרו קשר

  ּ

  היתר בניה

  היתר בניה הוא אישור שהחוק מחייב לקבל מהרשות המקומית אם החלטתם לבצע שינוי כלשהו בנכס שלכם. ההליך עשוי להיות מייגע ומתיש, אך אם תבצעו אותו בצורה מסודרת ועם הידע הנכון – עם כל המסמכים הדרושים, תוכלו לעבור אותו בשלום. מן בטיחות ונגישות יעמידו לרשותכם את מיטב אנשי המקצוע המנוסים והמוכרים בתחום יעוץ הבטיחות ובטיחות אש כדי שתהליך קבלת היתר הבניה יעבור בקלות ובמהירות.

   

  היתר בניה למתחילים – מה כולל התהליך?

  ככל שתיגשו לתהליך בצורה מסודרת, כלומר כאשר אתם יודעים מה אתם מתבקשים לעשות ואילו מסמכים ואישורים אתם צריכים להציג, כך התהליך יעבור יותר בקלות.

  באילו מקרים תתבקשו להציג היתר בניה? ובכן, כמעט לכל שיפוץ חיצוני או בניה של מבנה חדש – החל מבניין חדש, שיפוץ חיצוני משמעותי, תוספת של מרפסת, חלון או חניה, סלילת דרך חדשה, הקמת מבנה זמני וכלה בשימוש במבנה בצורה החורגת ממה שאושר בעבר בהיתר הבניה המקורי. במקרה של שינוי פנימי לא תצטרכו היתר בנייה, אלא אם השינוי משנה את שטח הדירה, פוגע בשלד הבניין וכו'.

  מרגע שתזמינו את העבודה, יועץ הבטיחות יבצע את כל התהליך מול משרד האדריכלות.

  האדריכלים שולחים אל יועץ הבטיחות את הגרמושקה (קובץ המסמכים, התכניות וההיתרים) הסופית להיתר ויועץ הבטיחות בוחן את התוכנית ואת העמידה שלה אל מול דרישות החוק.

  לאחר מכן מתבצעת הכנת הייעוץ ויועץ הבטיחות מחזיר את הייעוץ המוכן למשרד האדריכלות, אך גם בסיום הבניה, הוא יגיע לוודא שהביצוע עומד בדרישות התכנון. אם הכול תקין – הוא יכול לחתום על טופס 4 כדי שתקבלו אישורים להתחבר לתשתיות חשמל, מים ולאכלס את המבנה.

   

  לעבור בשלום את תהליך קבלת היתר הבניה

  למרות שמשך הזמן הנדרש לקבלת היתר הצטמצם, התהליך הוא עדיין מסועף ומייגע. כמובן שגורם מקצועי ומנוסה, שייצג אתכם מול הרשויות יחסוך לכם זמן יקר וכסף.  במן בטיחות ונגישות מעמידים לרשותכם צוות מומחים בתחום ייעוץ בטיחות, שנותן שירות ברחבי הארץ בכל תחומי הבטיחות והנגישות. לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית, צרו  קשר בטלפון, במייל או דרך האתר.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ