צרו קשר
ּ

רישיון עסק

החוק מחייב עסקים טעוני רישוי לקבל רישיון עסק לפני הפעלת העסק החדש. רישיון כזה ניתן על ידי רשות הרישוי שהעסק פועל בתחום השיפוט שלה ומטרתו לוודא בעיקר את הבטיחות של המבקרים, העובדים והלקוחות בעסק. יועצי הבטיחות של מן בטיחות ונגישות פועלים מתוך ניסיון והיכרות עם המערכת ויוכלו לסייע לכם להקל על תהליך קבלת הרישיון וחשוב מכך – להבטיח שבאי העסק שלכם ייהנו מביטחון מלא, שלבסוף יגן גם עליכם.

 

מתי צריך לערב יועץ בטיחות לקבלת רישיון עסק?

הזמן הנכון ביותר להכניס לתמונה יועץ בטיחות הוא בעת הקמת העסק או לאחר ביצוע שיפוץ שהשפיע על דרכי הגישה – ולכן גם על הוראות הבטיחות. היועץ יעמוד לרשותכם כדי לייצג אתכם מול שירותי הכבאות. הוא גם יבדוק את דרישות הכבאות ויוודא שהן תואמות את המצב הקיים.

יועץ הבטיחות בנושא האש נותן המלצות ליישום במבנה כדי לוודא שהמבנה ערוך ומוכן להתמודד עם שריפה וכדי ללוות את בעל העסק לאורך כל הדרך אל מול שירותי הכבאות, עד לקבלת האישור מהם והעברתו לרשות המקומית לצורך הנפקת רישיון עסק או חידושו.

בין היתר, תקבלו מיועץ הבטיחות את השירותים הבאים:

  • הכנת נספח בטיחות
  • ייצוג וליווי מול שירותי הכבאות
  • הגשת תכנית ונספח בטיחות לשירותי הכבאות וקבלת האישור
  • מתן הנחיות תכנון לאדריכל המלווה בנוגע לסידורי הבטיחות הנדרשים
  • ועוד.

כך אתם יכולים לקבל את השקט הנפשי לעשות את מה שאתם אוהבים, שבגללו פתחתם את העסק ולוודא שהעסק שלכם רווחי ומצליח. ייעוץ בטיחות ע"י צוות מנוסה ומקצועי ימנע מכם עוגמת נפש והפסדים כספיים עתידיים שעלולים להתרחש אם תפעלו ללא רישיון – בעקבות סירוב לאישור של שירותי הכבאות.

 

רישיון עסק – ללכת על בטוח

בגלל שהתהליך מול הרשויות הוא מורכב וביורוקרטי, בגלל אלמנט הזמן, אנחנו מפעילים יועצים, שתפקידם לערוך סקרי בטיחות ובדיקות מקיפות לעסקים. כך ניתן לאתר את כל ליקויי הבטיחות הקיימים, ולתקנם כנדרש על פי החוק עוד בשלב התכנון. לכו על בטוח – קחו ייעוץ בטיחות של מן בטיחות ונגישות.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ